Zápis do 1. třídy

Zápis do 1. třídy. Zápis proběhne ve dvou fázích.

1. fáze – online

V době od 1. dubna do 20. dubna budete mít možnost si stáhnout formulář z našich stránek, ten vytisknete, vyplníte, podepíšete a vhodíte nám ho do školní schránky (u zvonků školy). V případě, že nemáte možnost tisku, napište na: pecenkova.ivana@seznam.cz, zavolejte: 736 699 802 a dohodneme způsob předání. Do přihlášky je nutné doplnit vaše telefonní číslo.

Nelze poslat přihlášku emailem. Buď by musela být opatřena vaším elektronickým podpisem, nebo vámi odeslána do naší datové schránky.

Vyplnit a odevzdat formulář žádosti o přijetí musí i zákonní zástupci dětí, které měly odklad nebo dodatečný odklad školní docházky.

Pokud bude zákonný zástupce žádat o odklad školní docházky, stáhne si formulář na stránkách školy. Součástí žádosti musí být posouzení příslušného školského poradenského zařízení a odborného lékaře. V současné době tyto přílohy nebudou vyžadovány, ale rodiče by měli předběžně kontakovat obě instituce k dohodě na doplnění, až situace dovolí.

2. fáze – osobní účast

Až situace dovolí, budeme vás kontaktovat a dostavíte se osobně k motivační části zápisu do školy.

Registrační číslo vašeho dítěte vám pošleme na email, případně telefonicky dohodneme jeho způsob předání. Seznam přijatých dětí (registračních čísel) bude zveřejněn na dveřích budovy a webových stránkách ZŠ.

Kritérium pro přijetí: Trvalý pobyt ve školském obvodu.

Ivana Pečenková a kolektiv školy

Důležité dokumenty:

Žádost-o-odklad-školní-docházky-1

Žádost-o-přijetí-do-1.-třídy

 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *