Aktuální informace k zápisu do MŠ a 1. třídy ZŠ

Zápis do MŠ
V případě, že se situace nezmění, proběhne zápis do MŠ online formou.
V době od 14. dubna do 30. dubna bude na stránkách školy i školky volně stažitelný formulář, který si vytisknete nebo si o něj zažádáte a domluvíme se na způsobu předání. Vyplněný a podepsaný ho vhodíte do schránky na budově základní školy. Prozatím nemusíte navštívit lékaře a odevzdáte ho bez potvrzení (předškoláci nepotřebují potvrzení vůbec). K potvrzení lékařem budete vyzváni až to situace dovolí.

Zápis do 1. třídy. Zápis proběhne ve dvou fázích.
1.fáze – online
V době od 1. dubna do 20. dubna budete mít možnost si stáhnout formulář z našich stránek, ten vytisknete, vyplníte, podepíšete a vhodíte nám ho do školní schránky (u zvonků školy). V případě, že nemáte možnost tisku, napište, zavolejte a dohodneme způsob předání.
Nelze poslat přihlášku emailem. Buď mi musela být opatřena vaším elektronickým podpisem nebo vámi odeslána do naší datové schránky.
Pokud bude zákonný zástupce žádat o odklad školní docházky, bude tento formulář také na stránkách školy.
2. fáze – osobní účast
Až situace dovolí, budeme vás kontaktovat a dostavíte se osobně k motivační části zápisu do školy.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *