Aktivity pro děti v době uzavření MŠ

Vážení rodiče,

i přesto, že je mateřská škola vzhledem k situaci v naší zemi uzavřená, my budeme s vámi i s vašimi dětmi. Prostřednictvím webových stránek se budeme snažit vkládat různé aktivity k daným tématům našeho ŠVP (školní vzdělávací progam) , které můžete spolu s dětmi praktikovat i v domácím prostředí. Třída Kočiček by se tento týden věnovala tématu “Zvířátka na jaře”. V příloze naleznete seznam básní, písniček, témata k povídání či hry, které můžete vyzkoušet.

Třída Myšiček by měla téma “Čas probouzení přírody”. Nápady na domácí činnosti naleznete opět v příloze, která bude vložena dne 16.3. 2020 v novém příspěvku.

Přejeme vám všem,v této obtížné situaci, především pevné zdraví

Vaše učitelky

Nabídka aktivit – zvířátka na jaře

Náměty na výtvarné a pracovní činnosti naleznete např.na stránkách https://cz.pinterest.com/

 

 

 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *