Vyjádření školy – Koronavirus

Koronavirus – vyjádření vedení školy

Vážení rodiče, žádáme vás o zachování klidu a rozvahy ohledně Koronaviru.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy komunikuje s Ministerstvem zdravotnictví, v jehož kompetenci je stanovit ochranná opatření před zavlečením vysoce infekčních onemocnění a mimořádná opatření při epidemii nebo nebezpečí jejího vzniku podle zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví. Obdobné kompetence náleží na krajské úrovni také příslušné krajské hygienické stanici, která je nám k dispozici. Všichni společně situaci monitorujeme.

V tento moment se do naší mateřské školy ani základní školy (ani děti, ani zaměstnanci, ani jejich rodinní příslušníci) nevrátili ze zahraničí z žádných nakažených oblastí.

Protože nechceme situaci podceňovat ve školce ani ve škole,  jsou již od pondělního rána učiněna zvýšená hygienická opatření (častější desinfekce klik, umyvadel, zábradlí apod.). Všechny děti byly poučeny o dodržování hygienických pravidel.

V případě změny vás budeme neprodleně informovat.

Děkujeme za pochopení. Vedení školyNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *