Vánoční besídka – odd.Kočičky

Dne 13.12.2019 proběhla ve třídě Kočiček vánoční besídka spojená se spaním ve školce. Besídku zahájili 2 andílci básničkou,dále všechny děti jako andělé předvedly taneční vystoupení na vánoční píseň Václava Neckáře “Půlnoční” a následovalo představení o narození Ježíška s doprovodem vánočních koled. No a než se děti připravily do svých kostymů, bylo pro rodiče připraveno male překvapení v podání vánočního přání jejich dětí. Společné odpoledne s rodiči bylo ukončeno nadílkou od Ježíška. Pro děti, které zůstaly ve školce do druhého dne byla připravena štědrovečerní večeře, vánoční tradice a pohádka Anděl páně 2, kterou děti shlédly z postýlek na interaktivní tabuli. Před pohádkou čekalo děti malé překvapení v návštěvě samotného anděla, který přišel dětem popřát krásné svátky a přečíst andělský příběh.

Fotografie z celé akce si můžete prohlédnout v naší galerii.

 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *