Den: 21. 10. 2019

Drakiáda + opékaní s rodiči

Dne 17.10.2019 proběhla v mateřské škole tradiční Drakiáda, která byla spojena se společným opékáním s rodiči. Akce se i přes malou účast rodičů s dětmi velmi vydařila a všichni zúčastnění si ji užili. Na celý průběh Drakiády se můžete podívat opět v naší galerii.

Divadelní představení Z pohádky do pohádky

Dne 10.10.2019 proběhlo v tělocvičně ZŠ divadlení představení hudebnho divadla HNEDLE VEDLE  ” Z pohádky do pohádky”, kterého se zúčastnily i děti z mateřské školy. Jak byly děti zapojené do samtného  představení se můžete podívat v naší galerii.

projektový den ve školce – LESNÍ SVĚT

Dne 2.10.2019 proběh v mateřské škole projektový den s názvem LESNÍ SVĚT. Projektový den byl ve spolupráci s Lázeňskými lesy Karlovy Vary. Do programu byly zařazeny především hry spojené s poznáváním lesní zvěře a určením, kde přesně zvěř žije.  Kromě her bylo zařazeno také povídání si o zvířátkách a chování se v lese. Cílem bylo, aby si děti hravou formou přiblížily zvěř žijící v lese, ve vodě, na louce a ptáky. Dětem se program velmi líbil, nadšené byly především z názorných pomůcek (paroží) a připravené hry je velmi bavily. Zároveň si rozšířily znalosti o lesním světě.Forografie z průběhu celého dopoledne si můžete prohlédnout v naší galerii.