Týden dětských radostí v odd. Kočiček

Celý tento týden (od 3.6.2019 do 7.6.2019) byl zaměřený na oslavu Dne dětí. Děti prožily Balónkový den – celý den se točil kolem balónků, kde si děti zopakovaly barvy, vytleskávaly, určovaly počáteční hlásku a také hrály spoustu zábavných her. Dalším dnem byl  Den naruby – děti přišly do školky v tento den v pyžamech, kdy zalehly do velké postele a četla se Popletená pohádka,dále hledaly slova opačného významu a pracovaly s nesmyslnými obrázky. I svačinka a oběd byl naruby a velmi si je děti užily. Vše bylo završeno polštářovou válkou a pyžamovou diskotékou.  Ve středu byl Sluníčkový den – opět se hrály hry zaměřené na sluníčko a počasí,poté děti pracovaly ve skupinkách, kdy tvořily sluníčka z různých materiálů a nakonec malovaly křídou před mateřskou školu a co jiného než samá sluníčka.  Ve čtvrtek čekal děti Den v přírodě. Vyrazilo se hned po osmé hodině, abychom mohli posvačit v přírodě. Cestou děti sbíraly různé přírodníny, kdy z nich pak vyrobily společnou zvonkohru. Nesbíraly se ale jen přírodniny, ale také plno odpadků, které jsme cestou našli.A že jich nebylo na tak krátké trase málo, se můžete podívat v naší galerii. Dále děti sbíraly luční kvítí a tvořily si náramky, čelenky, nebo obrázky. I tento den si děti velmi užily. No a na závěr týdne byl pro děti připravený Pohádkový den. Mateřskou školu navštívili dva skřítci, kteří provedli děti pohádkovou cestou. Všem se cesta moc líbila a nechyběly ani medaile a šampaňské 🙂 Jak se celý týden vydařil se můžete i vy podívat v naší galerii.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *