Vánoční besídka Kočičky

Dne 21.12.2018 proběhla ve třídě Kočiček vánoční besídka spojená se spaním ve školce. Na úvod měly děti připravený andělský nástup, následně se předvedly děvčata jako “andělky”  s jejich tanečním vystoupením a chlapci “andělé” s vánoční básní. Poté si děti připravily zpěv koled v betlémě. No a než se děti připravily do svých kostymů, bylo pro rodiče připraveno male překvapení v podání vánočního pozdravu jejich dětí. Společné odpoledne s rodiči bylo ukončeno nadílkou od Ježíška. Pro děti, které zůstaly ve školce do druhého dne byla připravena štědrovečerní večeře a pohádka Anděl páně, kterou děti shlédly z postýlek na interaktivní tabuli. Ráno na děti při jejich odchodu čekala malá odměna, za statečnost.

Fotografie z celé akce si můžete prohlédnout v naší galerii, kam budou fotografie postupně přidávány během příštího týdne.

Závěrem bychom ještě rády poděkovali rodičům Domči a Klárky za zakoupení dárečků pro děti. A dále rodičům Míši a Adámka za vánoční dárek pro paní učitelku a asistentku. Velmi nás to potěšilo 🙂 DĚKUJEMENapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *